Тетяна Клімченко: «Мій брат пішов на війну. Відписує, що все добре»

Дворазова призерка чемпіонатів Європи (2017, 2020), майстер спорту України міжнародного класу, 27-річна уродженка Червонограду Тетяна Клімченко (на фото – посередині) нині разом зі збірною України з велосипедного спорту перебуває у Бельгії. Про те, як бельгійці допомагають українським спортсменам випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського розповіла журналістам.

«Ми ще із 3-го лютого до 21-го березня були на зборі в Туреччині. Потім переїхали сюди, в Бельгію. Наразі проживання забезпечує Міжнародна федерація велосипедного спорту, а харчуємось власним коштом. Брали участь у місцевих змаганнях на шосе. Нам допомагали бельгійці з команди Lviv Cycling Team, возили на старт і назад. Тут чоловіча та жіноча збірні, загалом 14 осіб, дехто з сім’єю. Тобто тільки ті, хто був в Туреччині і готувався до сезону.

Бельгійці нас підтримують. Вже повертаючись з гонки, спілкувалась з менеджеркою команди. Вона викладає у школі, здається хімію. Розмовляли з нею про ситуацію на Чорнобильській АЕС і чим це все могло обернутись не тільки для нас, а й для Європи. Та й загалом про все, що в нас відбувається.

Скільки ще часу перебуватимемо тут – не відомо. Підтримка бельгійців відчутна навіть у синьо-жовтих прапорах, які вивішують місцеві. Ми живемо в місті Льовен – і в центрі міста, і в передмісті бачили наші стяги.

Я вже адаптувалась до новин з України, якщо можна так сказати. Але перші два тижні були жахливими... Мій брат пішов на війну. Зв’язок з ним є. Пишу до нього час від часу. Відписує, що все добре. Він і до війни не був багатослівним. Тому добре, що добре», – розповіла Тетяна.

За матеріалами Відділення НОК України у Львівській області