Три команди ЛДУФК пробилися в 1/4 фіналу Міжнародної університетської шахової ліги-2022

Усі три шахові команди Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського пробилися до стадії плей-оф і після одного місяця перерви, у зв’язку з війною на території України, продовжують боротьбу за перемогу в четвертому, весняному сезоні 2022 року Міжнародної університетської шахової ліги під егідою Корпоративної асоціації кіберспорту.

Цьогорічний, а загалом четвертий за ліком сезон-2022 Міжнародної університетської шахової ліги б’є усі рекорди за своєю чисельністю. Зокрема, учасниками четвертого сезону стали 223 університетські збірні команди з Америки, Африки, Азії та Європи. І це, на правду, найбільша студентська шахова ліга світу.

На попередньому етапі усі команди були поділені на 14 дивізіонів, склад яких визначався за середнім рейтингом гравців кожного колективу. У кожному дивізіоні налічувалось 16 команд, які були поділені на дві групи по вісім команд в залежності від часового поясу.

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ДИВІЗІОНУ -14-

Завдяки успішним виступам шахістів ЛДУФК імені Івана Боберського на груповому етапі – першому місцю команди «С» у 14-му дивізіоні та другій позиції команди «В» у 6-му дивізіоні – наші студенти розпочинають боротьбу у плей-оф зі стадії 1/4 фіналу.

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ДИВІЗІОНУ -6-

Наша найсильніша команда у складі Кирила Шевченка, Андрія Придуна, Віталія Стасюка та Василя і Володимира Медведиків посіли третє місце, тому боротьбу у плей-оф розпочали з 1/8 фіналу проти Корнельського Університету (США), який здолали з рахунком 10:6.

Додамо, що на Twitch вперше за два роки відбувся стрім матчу за участю українського університету, а саме 1/8 фіналу між ЛДУФК та Корнельським університетом – https://m.twitch.tv/videos/1465642694

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ДИВІЗІОНУ -1-

«Цьогорічна ліга для нас – величезне випробовування. В кінці лютого ми припинили участь у змаганнях. Проте після місячної перерви зрозуміли, що Україні потрібні перемоги на всіх фронтах. Організатори ліги висловили слова підтримки через війну і допомогли в організації пропущених матчів. Було не просто наздоганяти, але попри всі труднощі, ми зуміли достойно завершити груповий етап, адже усі три команди нашого Університету на попередньому етапі у своїх дивізіонах в підсумку посіли місця у першій трійці. Додає натхнення, що ЛДУФК імені Івана Боберського – єдиний виш в Україні, який не тільки зумів заявити команду, але й успішно боротись серед кращих університетів світу, – наголосив кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Антон Литвинець. – Поле бою за шахівницею, де б’ються білі та чорні фігури, перенеслося на справжню війну між Україною та росією. Викладачі та студенти нашого університету мужньо тримають оборону за великою шахівницею, якою стала вся територія нашої суверенної держави».

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ