Троє футболістів ЛДУФК зіграли за молодіжну збірну України в матчі проти Грузії

У межах підготовки до фінального турніру футбольного Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України у Тбілісі провела контрольний поєдинок проти одноліток Грузії. У складі «синьо-жовтих» грали й троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студент третього курсу Марко Сапуга, четвертокурсник Денис Слюсар та випускник Іван Желізко (на фото праворуч), який вивів команду на поле з капітанською пов’язкою.

Грузія U-21 – Україна U-21 – 1:1 (0:0)

21 листопада. Горі. Tengiz Burjanadze Stadium. Початок – 16:00.

Арбітр – Іраклій Квірікашвілі (Грузія).

ГРУЗІЯ: Куталадзе, Гелашвілі, Каландадзе, Хвадагіані, Азарові, Меквабішвілі, Гуляшвілі (Поцхверія, 90+2), Гагуа (Л. Хорхелі, 90+2), Майсурадзе (Капанадзе, 74), Н. Хорхелі (Квернадзе, 58), Гагнідзе (Мамагейшвілі, 74).

Головний тренер – Рамаз Сванадзе.

УКРАЇНА: Кінарейкін (Твардовський, 46), Кузик (Фарина, 79), Слюсар, Якуба, Лях, Бунчуков (Михайленко, 46), Желізко, Кулаковський (Сапуга, 66), Кащук, Краснопір (Гончарук, 84), Сігеєв (Кучерявий, 66).

Головний тренер – Руслан Ротань.

Голи: Хвадагіані (70) – Кащук (63).

Напередодні матчу проти збірної Грузії U-21 – одного з двох господарів фінального турніру Євро-2023, головний тренер української молодіжки Руслан Ротань зіткнувся зі складною кадровою ситуацією. Серед тих, хто виходив у стартовому складі на суботній матч з Ізраїлем (1:1), місце в «основі» зберегли лише Лях і Кащук.

Початок поєдинку на полі Tengiz Burjanadze Stadium у Горі, що в 60 км від грузинської столиці, виявився рівним. У господарів ударом у площину відзначився Гуляшвілі, у складі нашої команди увірвався до штрафного майданчику й небезпечно прострілив Кащук. Проте поступово господарі заволоділи ініціативою, а в «синьо-жовтих» було чимало помилок на власній половині поля.

Так, Кінарейкіну довелося виручати нашу команду після ударів Гагуа, Ніки Хорхелі, Гуляшвілі, зі стандарту над поперечиною пробив Меквабішвілі, ще одного небезпечного удару з лінії штрафного завдав той самий Гуляшвілі. Українці відповіли лише неточною дальньою спробою від Кулаковського.

По перерві наші хлопці діяли значно дисциплінованіше, почали створювати моменти біля чужих воріт. Спершу Кащук скористався фланговою передачею, однак не зміг переграти Куталадзе. А на 63-й хвилині українці вийшли вперед – Кащук обігрався з Краснопіром на вході до штрафного і з правої пробив у дальній кут – 1:0.

Утім, невдовзі кавказці відігралися – потужний дальній удар точно в кут удався Хвадагіані. На останніх хвилинах зустрічі команди мали обмаль моментів і змінити нічийний рахунок не зуміли – 1:1. На цій ноті листопадовий збір для підопічних Руслана Ротаня завершено.

За матеріалами сайту УАФ