Троє футболістів ЛДУФК зіграли за молодіжну збірну України в матчі проти Ізраїлю

У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України у Тбілісі провела контрольний поєдинок проти команди Ізраїлю. У стартовому складі «синьо-жовтих» на поле вийшли студенти третього курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Віталій Роман і Марко Сапуга. Останнього по ходу матчу замінив випускник нашого вишу Іван Желізко, а четвертокурсник Денис Слюсар усю гру провів на лаві запасних.

Україна U-21 – Ізраїль U-21 – 1:1 (1:0)

19 листопада. Тбілісі. Tbilisi Sea Technical Center Stadium.
Початок – 16:00.

Арбітр – Гога Кікачейшвілі (Грузія).

УКРАЇНА: Фесюн, Роман (Кузик, 19), Таловєров, Фарина, Лях, Сапуга (Желізко, 68), Кучерявий, Михайленко, Кащук, Гончарук (Кулаковський, 68), Брагару.

Головний тренер – Руслан Ротань.

ІЗРАЇЛЬ: Кеоуф, Джабер (Мадмун, 81), Меламуд, Коен (Лемкін, 65), Гандельман (Блоріан, 65), Бар (Шалата, 81), Музі (Хофмейстер, 46), Мазаль (Буганім, 65), Ной Ітамар (Хоурі, 65), Хагаг, Шахар (Готтліб, 81).

Головний тренер – Гай Лузон.

Голи: Кучерявий (2) – Шахар (71, пенальті).

Попередження: Гандельман (26), Коен (51).

Вилучення: Кулаковський (69).

Напередодні, 19-го листопада, підопічні Руслана Ротаня провели перший грузинський спаринг. У Тбілісі нашій команді протистояв іще один учасник фінального турніру молодіжного чемпіонату Європи – збірна Ізраїлю. Із різних причин склад «синьо-жовтих» був експериментальним.

Втім, уже на 2-й хвилині українці повели в рахунку – після подачі зі стандарту з правого флангу м’яч відлетів до Кучерявого, який потужно пробив у ближній кут. «Синьо-жовті» володіли ініціативою, згодом небезпечно з лінії штрафного пробив у площину Кащук.

Поступово ізраїльтянам вдалося вирівняти гру й навіть провести невеликий штурм наприкінці першого тайму. На 45-й хвилині наші хлопці відповіли атакою з лівого флангу зі скидкою під удар у центр, однак суперників вкотре виручив голкіпер.

По перерві опоненти «синьо-жовтих» помітно додали, взявши гру під свій контроль. Ізраїльтяни завдали кількох ударів, зокрема головою над поперечиною пробив Мазаль. Ситуація для нашої команди ускладнилася на 69-й хвилині, коли Кулаковський через кілька миттєвостей після виходу на заміну заробив пряму червону картку за небезпечний підкат.

Майже одразу після вилучення суперники зуміли відігратися. На 71-й хвилині Фесюн невдало вибив м’яч, потім сам же сфолив у штрафному, а Шахар реалізував пенальті.

Після цього ізраїльтяни продовжували тиснути. Так, на 84-й хвилині після флангової подачі ледь не влучив у верхній кут Буганім. Проте в підсумку рахунок залишився незмінним – 1:1.

Тепер в понеділок, 21-го листопада, наша команда зустрінеться з молодіжною збірною Грузії. Матч відбудеться на полі Tengiz Burjanadze Stadium у Горі, що в 60 км від грузинської столиці. Початок зустрічі – о 16:00 за київським часом.

За матеріалами сайту УАФ