Троє каратисток ЛДУФК позмагаються за медалі Євро-2021

Упродовж п’яти днів, з 19-го по 23-є травня, хорватське місто Пореч прийматиме 56-й за ліком чемпіонат Європи з карате – 56th EKF European Karate Championships 2021. Участь у континентальному форумі загалом візьмуть понад 500 спортсменів із 47 країн. Серед них й троє представниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Випускниці кафедри фехтування, боксу і національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) нашого вишу Катерина Крива та Галина Мельник змагатимуться в особистій першості з куміте у вагових категоріях до 50 кг і 68 кг відповідно. У складі збірної України в командній першості серед жінок змагатимуться Галина Мельник і студентка третього курсу факультету педагогічної освіти Діана Шостак.

Чемпіонат Європи-2021 в Поречі буде останнім етапом кваліфікації на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 в Токіо за рейтингом.

У складі національної збірної України за нагороди головного змагання року континентального рівня боротимуться 17 спортсменів. До медалей наших каратистів поведе головний тренер національної команди Антон Нікулін, який вищу освіту здобув у стінах нашого Університету. Зазначимо, що Антон Володимирович є особистим тренером Галини Мельник і Діани Шостак. Також його вихованцем є капітан команди, перший серед українських каратистів-чоловіків володар олімпійської ліцензії Станіслав Горуна (чоловіче куміте до 75 кг). До речі, на Євро-2021 в Поречі у ваговій категорії, де виступатиме Горуна, візьме участь найбільша кількість учасників – 41. Окрім виступу в особистій першості, Станіслав Горуна також змагатиметься у складі чоловічої збірної в командній першості.

Додамо, що Катерина Крива тренується в Ігоря Богдана – старшого викладача кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК імені Івана Боберського.