Троє веслувальниць ЛДУФК змагатимуться на молодіжному Євро-2022

23-го червня у Белграді стартує чемпіонат Європи 2022 року з веслування на байдарках і каное серед юніорів і молоді віком до 23 років – 2022 ECA Junior and U23 Canoe Sprint European Championships. Право захищати спортивну честь синьо-жовтого прапора у складі молодіжної збірної України в столиці Сербії вибороли й три студентки третього курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Валерія Терета, Ілона Кушнірук та Іванна Андрухів.

У селищі Николово, що біля болгарського Русе, відбулися контрольні відбіркові змагання українських веслярів з метою відбору до збірної команди України для участі у молодіжному чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное (вік спортсменів до 23 років), який в останній декаді червня пройде у Белграді.

За результатами стартів до участі у континентальному форумі відібрались і три студентки третього курсу факультету фізичної культури і спорту нашого Університету – Валерія Терета, Ілона Кушнірук та Іванна Андрухів.

Зазначимо, що Валерія Терета на змаганнях у Николово перемогла у чотирьох видах програми – на каное-одиночці та каное-двійці на дистанціях 200 метрів і 500 метрів.

Ілоні Кушнірук не було рівних у байдарці-одиночці та байдарці-двійці на дистанції 500метрів. У двомісному човні разом з Ілоною веслувала Іванна Андрухів.

Окрім того, Іванна Андрухів посіла друге місце у байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів та третє – на 1000 метрів, а Ілона Кушнірук фінішувала третьою на 200 метрів.

Додамо, що цьогорічний континентальний форум молодих веслувальників Старого Світу в столиці Сербії завершиться у неділю, 26-го червня.