У ЛДУФК пройшли курси TOECS для суддів з легкої атлетики

На базі кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відповідно до плану роботи Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ), пройшли суддівські курси TOECS першого рівня.

Суддівські курси TOECS – це система навчання та сертифікації технічних офіційних осіб. Зазначимо, що звітний захід відбувся врамках проведення двох Командних чемпіонатів України з легкої атлетики (серед юнаків та юніорів), які приймав стадіон СКІФ нашого Університету в період з 20-го по 24-е травня поточного року.

Загалом навчання першого рівня пройшли 36 осіб. Серед них викладачі та студенти старших курсів кафедри легкої атлетики ЛДУФК й випускники різних років нашого вишу, які тепер працюють викладачами фізичної культури в різних закладах освіти і тренерами в ДЮСШ міста Львова та Львівської області.

Курс лекцій прочитав лектор, спеціаліст з організації спортивних заходів секретаріату Федерації легкої атлетики України Нищеменко В’ячеслав Андрійович.

Програма курсів передбачала обов’язковий письмовий іспит, який усі учасники успішно склали та отримали сертифікат Технічних осіб І рівня.

Додамо, що під час урочистого відкриття змагань Командних чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів Федерація легкої атлетики України нагородила кращих легкоатлетів Львівщини 2020 року. Почесну нагороду отримали й студент четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту ЛДУФК Руслан Кльоз та випускники нашого Університету Роман Ростикус і Орися Дем’янюк-Мочульська.