У ЛДУФК розпочала роботу наукова конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

У четвер, 7-го жовтня, в Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського розпочала роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності».

Учасники конференції – науковці, науково-педагогічні працівники, практики з закладів вищої освіти Берегово, Запоріжжя, Києва, Львова, Мелітополя, Полтави, Тернополя, Харкова, а також гості із Англії та Польщі.

Програмою конференції передбачена робота п’яти секцій:

• Сучасні тенденції та стратегії розвитку готельно-ресторанного бізнесу

• Інновації харчових технологій та продукції ресторанного господарства.

• Розвиток туристичної сфери в умовах глобалізації.

• Стан і перспективи розвитку економіки та менеджменту індустрії гостинності.

Незважаючи на те, що конференція проходила в онлайн-режимі з використанням платформи ZOOM, усі учасники заходу конструктивно, плідно, дискусійно, а також результативно вирішили найактуальніші питання та виклики, перед якими стоїть індустрія гостинності нашої країни.

Урочисто відкрили конференцію та привітали присутніх проректор із наукової роботи та зовнішніх зв’язків, професор Андрій Вовканич; декан факультету туризму, доцент Володимир Холявка; завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професорка Марія Паска.

Цьогогіч Львівському університету фізичної культури – 75 років. З цієї нагоди пленарне засідання розпочав доктор історичних наук, доцент Андрій Сова із презентацією «Іван Боберський – український націєтворець».

Голова комітету з питань ресторанного бізнесу при Жіночій Діловій Палаті України Лідія Лукович розкрила питання підготовки конкурентоспроможних працівників індустрії гостинності, тенденції та перспективи розвитку ресторанного бізнесу і проблемні сторони в умовах пандемії, ознайомили з принципами роботи Комітету з питань ресторанного бізнесу при Жіночій діловій палаті України.

Присутні віртуально відвідали ресторан «Дефіляда» та майстер-клас «Сучасна українська кухня: не міф і не вигадка», який провела власниця ресторану «Дефіляда» та компанії «Дефіляда кейтеринг» Людмила Шастало, дізналися про креативний спосіб приготування традиційних українських дерунів із локальної сировини та спосіб їх подання у вигляді бургера.

Доктор педагогічних наук, професор Галина Щука із Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці виступила із презентацією «Інновації в професійній освіті у контексті викликів сьогодення». Дуже цікаво, інформативно та практично представив наукову презентацію «Елементи комп’ютерного програмування в освітніх компонентах бакалаврату індустрії гостинності» завідувач кафедри кінезіології та інформатики нашого університету професор Ігор Заневський.

Робота у секціях також була дискусійною, жвавою і насиченою. Хотілося би відзначити велику зацікавленість учасників, виявлену слухачами до доповідей Софії Бенедичук від Університету харчових технологій (м. Київ) «Функціонування закладів готельно-ресторанного господарства в умовах пандемії СOVID-19», Діани Цесьців (ЛДУФК) «Туристичний кластер, як інноваційний розвиток туристичної діяльності», Ольги Четирбук (ЛДУФК) «Інноваційні напрями розвитку туристичної інфраструктури прикордонної зони».

За підсумками роботи першого дня конференції можна стверджувати про цілковите підтвердження тези, що розвиток продуктивних сил у сфері гостинності залежить від кваліфікації та технічного рівня підготовки працівників в індустрії гостинності, техніки та технології надання послуг, від досягнень науки в цій сфері та масштабів практичного використання досягнень науковців.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ