У ЛДУФК розпочалася V Міжнародна наукова конференція «Спорт, освіта, суспільство» (Фото)

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського розпочалася V Міжнародна Євразійська конференція «Спорт, освіта, суспільство», присвячена 75-річчю його заснування. Співорганізатори конференції – «Євразійський союз наук у спорті» (ESSU) та «Міжнародна асоціація науки, культури і спорту» (ISCSA).

На церемонії урочистого відкриття виступили співголова конференції, президент ESSU професор Мехмет Гюней (університет Газі), співголова конференції, проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків ЛДУФК професор Андрій Вовканич та голова оргкомітету, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу нашого вишу професор Марія Паска.

Перед учасниками конференції виступив «Театр спорту» ЛДУФК (керівник – старший викладач кафедри гімнастики Аліна Сениця) та акордеоніст-віртуоз Богдан Кисляк.

Завершився перший робочий день доповідями запрошених лекторів: професора Мітата Коза на тему «Стратегії поліпшення метаболічного здоров’я: роль вправ та дієти» (університет Анкари) та професора Марії Паски «Особливості харчування, залежно від специфіки різних видів спорту».