У ЛДУФК стартував навчальний курс від викладачів з Великобританії

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського 13-го березня поточного року стартував навчальний курс «Туризм, події, готельний бізнес» під керівництвом доктора Пітера Влахоса, організований Університетом Грінвіч (Лондон) за зверненням завідувача кафедри готельно-ресторанного бізнесу нашого Університету професора Марії Паски.

Навчальний курс триватиме загалом три тижні, відбуватиметься в режимі онлайн і розрахований для студентів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм» та 073 «Менеджмент».

Розпочався курс з вітального слова доктора Пітера Влахоса та знайомства з Університетом Грінвіча (історією університету, освітніми програма), а також детального обговорення плану роботи на наступні три тижні.

Передбачено до викладання два навчальні блоки: «Стратегічне управління корпоративними подіями» та «Менеджмент місця проведення заходів».

Завдяки цьому курсу студенти нашого Університету отримають нові знання та опанують новітніми програмними компетентностями.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ