У ЛДУФК відбувся навчальний семінар «Чотири кроки: підготовка до ефективного онлайн заняття»

У Львівському державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, на базі кафедри педагогіки та психології (завідувач – доцент Валерій Соловйов) з 17-го по 31-е жовтня поточного року відбувся навчальний семінар програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників: «Школа педагогічної майстерності: освіта як інструмент безперервного професійного розвитку викладача закладу вищої освіти». Керівник програми підвищення кваліфікації – професор Світлана Криштанович.

Навчальний семінар «Чотири кроки: підготовка до ефективного онлайн заняття» проводила спікер Світлана Криштанович – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та психології нашого Університету.

Метою семінару було здійснити науково-методичний супровід науково-педагогічних працівників з питань підготовки до дистанційної форми навчання, проведення онлайн-занять.

Під час роботи семінару були розглянуті такі теми:

▶ Підготовка до навчального онлайн-заходу;
▶ Вступ до онлайн-заняття;
▶ Основна частина онлайн-заняття;
▶ Завершення заняття – фініш.

Семінар завершили рубрикою «Сповідь викладача». Зокрема неформальне спілкування, цікаві історії та випадки з викладацького життя, обмін досвідом дозволили пізнати своїх колег по новому.

Учасники семінару отримали цікаву та корисну інформацію про концепції навчального онлайн заходу, ефективної комунікації під час проведення онлайн заходу з учасниками, втілення різних педагогічних ролей в залежності від форми організації навчання, роботу на різних сервісах для проведення відеоконференцій, використання різноманітних онлайн-інструментів, щоб заняття були цікавими, інформативними та практичними.

На прикінцевій зустрічі керівник програми підвищення кваліфікації Світлана Криштанович підвела підсумки роботи групи ПК/07–2022. Учасники отримали сертифікати про успішне завершення програми семінару.

Бажаємо, щоб здобуті знання та вміння
науково-педагогічні працівники ефективно втілювали
у своїй діяльності!