У ЛДУФК відбувся перший навчальний семінар «Школа педагогічної майстерності» (Фото)

З 1-го по 16-е листопада 2021 року в нашому Університеті відбувся перший навчальний семінар: «Управління професійним розвитком науково-педагогічних працівників в умовах трансформації освіти» програми підвищення кваліфікації: «Школа педагогічної майстерності: освіта як інструмент безперервного професійного розвитку викладача закладу вищої освіти».

Розпочалася нова історія в діяльності кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – навчальний екскурс щодо змін професійного розвитку викладача, які зумовлять істотне перетворення науково-педагогічної діяльності в якісно новий рівень.

Зі вступним словом на останній онлайн-зустрічі виступила керівник програми підвищення кваліфікації Криштанович Світлана Володимирівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіка та психологія. Вона наголосила, що в умовах епідеміологічної ситуації, яка змусила перейти освітян на дистанційне навчання, актуальним є розвиток нових професійно-педагогічних компетентностей, удосконалення педагогічної майстерності, поглиблення та розширення знань, умінь і навичок на здобутих раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та досвіду діяльності викладачів.

Із завершальним словом виступив спікер навчального семінару Соловйов Валерій Федорович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та психологія, людина, яка має величезний управлінський досвід в системі освіти.

Він подякував учасникам групи №01-2021 за довіру, чудову працю та відповідальність. У виступі було акцентовано також увагу на те, що отримані знання, уміння та новий досвід науково-педагогічні працівники адаптують в освітній процес Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.