У ЛДУФК вшанували пам’ять професора Івана Волошина (Фото)

У середу, 6-го жовтня 2021 року, у стінах головного корпусу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулася зустріч, присвячена пам’яті доктора географічних наук, професора, багатолітнього завідувача кафедри туризму нашого вишу – Волошина Івана Миколайовича.

Віддати шану професору Івану Волошину прийшли працівники факультету туризму нашого Університету, студенти спеціальності «Туризм», родичі та друзі.

На початку заходу викладач кафедри туризму Павло Кучер ознайомив усіх присутніх із етапами життєвого і творчого шляху Івана Волошина. Далі своїми спогадами про Івана Миколайовича поділилися його дружина Людмила, син Олег, декан факультету туризму Володимир Холявка, завідувач кафедри туризму Андрій Голод, завідувач кафедри спортивного туризму Андрій Кухтій, професор кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Львівського Національного університету імені Івана Франка Степан Позняк та інші учасники зустрічі.

Було оголошено про плани створення Фонду імені професора Івана Волошина, який підтримуватиме кращих студентів спеціальності «Туризм» нашого Університету шляхом виплати їм іменних стипендій.

Усі присутні на зустрічі також мали змогу ознайомитися з виставкою наукових праць та експозицією фотографій і документів з родинного архіву професора Івана Волошина.

Вічна і світла пам’ять Вам,
Іване Миколайовичу!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ