У ЛДУФК завершилася наукова конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського завершила свою роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», що тривала упродовж двох днів.

Другий день ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності» пройшов насичено, цікаво, прогресивно та з інноваціями у формі «Живої бібліотеки».

Цьогоріч «Книги» у «Живій бібліотеці»:

• «Готельно-ресторанна справа у нашому університеті: унікальність» Автор – Марія Паска, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу

• «Україна туристична». Автор – Андрій Голод, завідувач кафедри туризму

• «Менеджмент у нашому університеті: особливості». Автор – Наталія Павленчик, завідувач кафедри економіки та менеджменту

Як виглядала «Жива бібліотека»?

У зв’язку з пандемією, «Жива бібліотека» працювала 8-го жовтня в онлайн-форматі на платформі Zoom та складалась з кількох сесій «читання». Кожна сесія «читання» тривала 30 хвилин.

«Читачі» ставили запитання «книжкам» за допомоги текстових повідомлень у чаті, або на електронну скриньку автора.

«Жива бібліотека» – унікальні «книжки» – інноваційні ідеї – прогресивність у освіті!

У підсумках виступили декан факультету туризму Володимир Холявка, завідувач кафедри туризму Андрій Голод та завідувачки кафедри готельно-ресторанна справа Марія Паска, яка оголосили про наступну зустріч 6-го – 7-го жовтня 2022 року.

Завершилася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності» на позитивних нотах. Усі учасники конференції отримали неоціненний досвід та практичні поради від провідних науковців і менеджерів щодо функціонування сфери готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.