У ЛДУФК завершилася V Міжнародна наукова конференція «Спорт, освіта, суспільство» (Фото)

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського завершилася V Міжнародна Євразійська конференція «Спорт, освіта, суспільство», що тривала упродовж двох днів – 10-го та 11-го червня. Захід було присвячено 75-річчю заснування нашого Університету. Співорганізатори конференції – «Євразійський союз наук у спорті» (ESSU) та «Міжнародна асоціація науки, культури і спорту» (ISCSA).

У другий день V Міжнародної конференції «Спорт, освіта, суспільство» відбулися секційні засідання, під час яких було виголошено 19 доповідей наживо та 32 у онлайн форматі. У онлайн режимі було представлено і шість виступів запрошених доповідачів з університетів Іраку, Литви, Румунії та Туреччини. Окрім того дев'ять учасників винесли на суд журі свої стендові доповіді.

Після обговорення результатів секційних засідань, були визначені кращі доповіді. Приємно, що серед тих, хто був відзначений є і представники нашого Університету: професор Олександр Романчук (тема доповіді «Using Synchronization’s Indicator of Cardiac Output and Ventilatory Volume»), доцент Любомир Вовканич (тема доповіді «Electromyogram Analysis of Kyokushinkai Karate Stances Performance») та професор Катерина Тимрук-Скоропад (тема доповіді «Three Years Of The Project «Innovative Rehabilitation Education – Introduction Of New Master Degree Programs In Ukraine»).

Окрім того, президент ESSU професор Мехмет Гюней та президент ISCSA професор Танер Бозкюш вручили пам’ятні відзнаки організаторам конференції та колективу нашого Університету з нагоди його 75-річчя.

Додамо, що упродовж конференції були проведені перемовини щодо перспектив співпраці у напрямку підготовки магістрів і докторів філософії з університетами Туреччини та Іраку.