У ЛДУФК завершилася XXVI Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України»

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського завершилася традиційна, вже 26-та за ліком Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України», яка проводилася упродовж двох днів у форматі онлайн за участі науковців 15-ти навчальних закладів вищої освіти з дев’яти країн Азії та Європи.

Зазначимо, що вперше у своїй історії Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України» відбулася виключно в онлайн форматі. Проте, підводячи підсумки, можна впевнено стверджувати, що цей захід був і достатньо представницьким, і цікавим за своїм наповненням. На підтвердження цього наводимо короткий статистичний звіт і надаємо слово учасникам.

Учасниками нашої конференції були науковці з дев’яти країн світу, а саме – Австрії, Іраку, Італії, Катару, Литви, Польщі, Саудівської Аравії, Туреччини та України.

ЗАГАЛОМ ВОНИ ПРЕДСТАВЛЯЛИ 15 УНІВЕРСИТЕТІВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ:

• Академія фізичного виховання і спорту імені Єнджея Снядецького (Ґданськ, Польща)

• Віденський університет (Відень, Австрія)

• Волинський національний університет імені Лесі Українки (Луцьк, Україна)

• Литовський університет спорту (Каунас, Литва)

• Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, Україна)

• Омні Атлет – Перформенс Саєнс (Болонья, Італія)

• Природно-медичний центр інноваційних досліджень (Ряшів, Польща)

• Ряшівський університет (Ряшів, Польща)

• СОЛЮШН-Статистичний аналіз (Ряшів, Польща)

• Університет Аль-Кадісія (Аль-Діванія, Ірак)

• Університет економіки (Бидґощ, Польща)

• Університетський коледж Аль-Нур (Бартелла, Ірак)

• Університет Мунзур (Тунцелі, Туреччина)

• Університет нафти та корисних копалин імені короля Фахда (Дахран, Саудівська Аравія)

• Університет Фірат (Елязиг, Туреччина)

На пленарних засіданнях конференції запрошеними доповідачами було виголошено 10 доповідей. Ще 25 доповідей було виголошено упродовж двох днів на секційних засіданнях заходу.

ВРАЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ВІД КОНФЕРЕНЦІЇ

Дорота Б. Яблонська-Мазурек
Університет економіки (Бидґощ, Польща):

«Я хотіла би подякувати керівництву Львівського університету фізичної культури за можливість представити підготовлену мною тему. Конференція, підготовлена з великою точністю, величезна кількість інформації та її різноманітність підкреслюється залученням як керівників засідань, так і доповідачів. Величезні вітання, особливо в часи війни. Група професорів, які виховують інтелігенцію в Україні, не опускає рук. Вони навчають і піклуються про стандарт університету навіть під час війни. Це героїчне ставлення і дуже повчальне. Найщиріші вислови пошани керівництву Львівського державного університету фізичної культури».

Сімона Паяуєне
Литовський університет спорту (Каунас, Литва):

«Хоч я і з візитом у Western Norway University of Applied Sciences, але сьогодні всім серцем і розумом зв’язався з УКРАЇНСЬКИМИ колегами. Щойно прочитала доповідь на міжнародній конференції. Велике спасибі МОН України та академічному колективу Львівського університету фізичної культури за вміння продовжувати свою роботу навіть у таких складних умовах війни. Неймовірна зосередженість, сміливість, віра...».

Даріуш Скальський
Академія фізичного виховання і спорту імені Єнджея Снядецького
(Ґданськ, Польща):

«Я в захваті від ідеальної організації, чудових виступів та надзвичайної атмосфери. Науковий успіх. Браво організаторам».

Хамід Аль-Акрх
Університет Аль-Кадісія (Аль-Діванія, Ірак):

«Вітаю вас з успіхом вашої конференції. Я молюся за мир і перемогу народу України, за ваших мучеників, за прощення і милосердя. Дякую, наші серця і душі з вами, і ми бажаємо кінця цієї війни. З найкращими побажаннями з Іраку».

Каукаб Азім
Університет нафти та корисних копалин імені короля Фахда
(Дахран, Саудівська Аравія):

«Я хочу привітати вас і вашу команду з організацією цієї шановної Міжнародної конференції. Для мене велика честь співпрацювати з вами, і ми сподіваємося на подальшу академічну та дослідницьку співпрацю».