У ЛДУФК завершується підготовка до проведення Міжнародної конференції «Молода спортивна наука України»

Завершується підготовка до проведення традиційної, вже 26-ої за ліком Міжнародної наукової конференції «Молода спортивна наука України», яка триватиме упродовж двох днів – 5-го і 6-го травня 2022 року – у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Через війну, яка триває на теренах нашої держави, цьогорічна ХХVІ Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України» уперше в історії проходитиме виключно в он-лайн форматі. Проте, це не зменшило зацікавленості аспірантів, викладачів та науковців з різних країн до цього заходу. Свідченням цього є, зокрема, тематика і географія виступів запрошених доповідачів.

• Роль університетів IV генерації в реалізації міжнародних проектів в галузі фізичної культури та спорту.
Олександр Скалій – Університет економіки (Бидгощ, Польща)

• Стратегії відновлення та результативність у спорті.
Антоніо Робустеллі – ОмніАтлет – Перформенс Саєнс (Болонья, Італія)

• Пізнання життя через фізичне виховання
Каукаб Азім – Університет нафти та корисних копалин імені короля Фахда (Дахран, Саудівська Аравія)

• Чинники періодизації сучасного олімпійського руху.
Неоніла Нерода – Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, Україна)

• Підготовка вчителів фізкультури та спорту на прикладі Польщі.
Даріуш Скальський – Академія фізичного виховання і спорту імені Є. Снядецького (Гданськ, Польща).

• Туризм і мова.
Оксана Гаврилів – Віденський університет (Відень, Австрія)

• Потреби людей, які відвідують фітнес-центри в Литві. Кому необхідна більша увага і освіта
Сімона Паяуєне – Литовський університет спорту (Каунас, Литва).

• Чинники, що впливають на рівновагу у дітей шкільного віку
Йоанна Баран – Жешувський університет (Жешув, Польща)

• Предиктивні моделі якості життя і рівня тривожності військовослужбовців: застосування методів штучного інтелекту.
Юлія Павлова – Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, Україна)

• Використання опитувальника Whodas 2.0 у реабілітаційній практиці.
Катерина Тимрук-Скоропад – Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, Україна).

Наводимо кілька думок наших гостей,
висловлених ними під час підтвердження участі у конференції.

Сімона Паяуєне – Литовський університет спорту (Каунас, Литва): «Україна – країна особливих людей. Не можна не захоплюватися їх силою і єдністю. Війна не позбавляє їх людяності, гумору та оптимізму. Щира повага Львівському державному університету фізичної культури імені Івана Боберського за організацію міжнародної конференції в такі важкі та невизначені дні. Разом ми сильні і доведемо, що Україна – європейська країна і вона ніколи не зламається. Для мене велика честь бути запрошеним в якості основного доповідача на Міжнародну конференцію «Молода спортивна наука України». Раді підтримати спортивну наукову спільноту України у цю важку хвилину».

Антоніо Робустеллі – ОмніАтлет – Перформенс Саєнс (Болонья, Італія): «Маю честь бути запрошеним в якості основного доповідача на XXVI Міжнародну конференцію «Молода спортивна наука України», яку проводить Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського. Ми насправді дуже раді підтримати спортивну наукову спільноту України в цей конкретний момент історії».

Даріуш Скальський – Академія фізичного виховання і спорту імені Є. Снядецького (Гданськ, Польща): «Вже скоро, у травні поточного року в режимі онлайн відбудеться XXVI Міжнародна наукова конференція: «Young sport science of Ukraine» у Львівському державному університету фізичної культури, де ми виступатимемо у складі дружньої команди з семи учених. Ми вже підготувалися і в нас вийде. Слава Україні! Слава Героям України! Пливемо до Перемоги!»

Тож до зустрічі на конференції!