«У вихорі «третьої спроби». Спогади про Студентське братство ЛДІФК (1989–1992 рр.)»

Вийшло друком науково-популярне видання «У вихорі «третьої спроби». Спогади про Студентське братство ЛДІФК (1989–1992 рр.)». Автор – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри олімпійської освіти нашого Університету Ярослав Володимирович Тимчак.

Оскільки це науково-популярне видання за своїм літературним жанром є спогадами, «живою історією», а отже – хронікою певних подій нашого спільного минулого, скористаюся для його представлення читачам славнозвісною і відомою симпатикам історії тезою з нашого Початкового Літопису («Повість часових літ, або звідки є і пішла земля Руська...» [перекл.авт.]): хто був серед тих небагатьох перших у ЛДІФК, що волею Господньою, а чи випадком, підносив, як писав Іван Франко, свій голос за Червону Калину і жовто-сині барви, незалежність і державність нашого народу 30 років тому, назорі становлення сучасної України – «У вихорі «третьої спроби»!

Ярослав Тимчак 

Тимчак Я.
У вихорі «третьої спроби». Спогади про Студентське братство ЛДІФК (1989–1992 рр.) / Ярослав Тимчак. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2021. – 104 с.

ISBN 978-617-7336-89-0

Видання присвячене висвітленню подій українського національного та державного відродження кінця 80-х – початку 90-х рр. XX ст., передусім діяльності першої молодіжної громадсько-політичної організації на теренах колишнього СРСР – Студентського братства Львова. У фокусі огляду – становлення та діяльність осередку Студентського братства у Львівському державному інституті фізичної культури в 1989–1992 рр.

Видання адресовано дослідникам становлення української державності кінця XX ст., молодіжних рухів, сучасній студентській молоді, широкому колу читачів.

Випусковий редактор Оксана Борис

Редактори Єлизавета Лупиніс, Ольга Громик

Переклад анотації та передмови англійською мовою Лариси Гошовської

Переклад передмови польською мовою Григорія Чопика

Комп’ютерне верстання і дизайн Романа Скиби

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ