Уряд доручив відновити проведення спортивних змагань в Україні без глядачів

Напередодні, 17-го червня, під час засідання Кабінету Міністрів України прийнято протокольне рішення щодо організації та проведення спортивних змагань в Україні в умовах воєнного стану. Про це повідомив Міністр молоді та спорту, олімпійський чемпіон Барселони-1992 в командному турнірі з фехтування на шаблях Вадим Гутцайт.

«Українська Прем’єр-ліга та інші національні чемпіонати повертаються в Україну! Кабінет Міністрів доручив відновити організацію та проведення спортивних змагань в Україні в умовах воєнного стану. З міркувань безпеки команди гратимуть без глядачів», – написав Міністр у Facebook.

Вадим Гутцайт наголосив, що Мінмолодьспорту в координації з Міноборони, МВС, Мінекономіки, Національною поліцією, ДСНС і місцевими військовими адміністраціями починає готуватися до нового спортивного сезону.

«Ми нація переможців, і для нас важливі перемоги на всіх фронтах», – додав Вадим Гутцайт.

Нагадаємо, що наприкінці минулого місяця Мінмолодьспорту своїм наказом №1587 вже дозволило проводити в окремих місцевостях України всеукраїнські спортивні змагання без присутності глядачів.

Змагання відновлюються задля якісної підготовки спортсменів національних збірних команд України з видів спорту до участі у головних міжнародних спортивних змаганнях. При їх проведенні мають дотримуватися умови безпеки, передбачені законодавством про воєнний стан.


За матеріалами сайту mms.gov.ua 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ