Вадим Гутцайт: «Проти росії та білорусі у спорті запроваджено вже 125 санкцій»

У галузі спорту проти росії та білорусі було запроваджено вже 125 санкцій. Про це написав у Фейсбуці міністр молоді та спорту України – олімпійський чемпіон Барселони-1992 в командному турнірі з фехтування на шаблях Вадим Гутцайт.

«Уже 125 спортивних санкцій проти росії та білорусі і ми не зупиняємося! За дорученням і в координації з Офісом Президента України Мінмолодьспорт працює над посиленням санкційного тиску на країни, які здійснюють повномасштабну збройну агресію проти України», – зазначив Вадим Маркович.

За його словами, мета – повна ізоляція росіян та білорусів від світового спорту вищих досягнень, допоки не буде відновлена територіальна цілісність України та не будуть відшкодовані усі завдані ними збитки.

Зокрема, застосовано щодо олімпійських видів спорту 43 санкції, неолімпійських – 68 санкцій, паралімпійських – 12 санкцій, а також є дві спільні для олімпійських та неолімпійських.

«Серед найвідчутніших – заборона росіянам і білорусам брати участь у Всесвітніх Іграх-2022. Російські і білоруські збірні усунено від участі у зимових Паралімпійських Іграх та літніх Дефлімпійських Іграх», – додав глава Мінмолодьспорту.

Вадим Гутцайт зазначив, що санкції запровадили UEFA, Європейська спортивна організація глухих (EDSO), найбільші міжнародні спортивні федерації – з баскетболу (FIBA), тенісу (ITF), карате (WKF), тхеквондо (ITF), дзюдо та інші.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ