Валентина Сосіна і Валерія Тсуджі – учасниці Міжнародної конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті»

Впродовж двох днів, 16-го і 17-го листопада 2022 року, в Києві відбулася VI Міжнародна онлайн конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи». Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського репрезентували на заході професор Валентина Сосіна та випускниця магістратури Валерію Тсуджі.

В рамках конференції відбулося засідання секції хореографії і танцювальних видів спорту, на якому виступили представники України, Азербайджану, Канади та Японії. Загалом було заслухано 10 доповідей на різну тематику.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського представила завідувачка кафедри хореографії та мистецтвознавства, професор, кандидат педагогічних наук Валентина Сосіна з темою «Особливості розвитку гнучкості у хореографії в аспекті попередження травм опорно-рухового апарата».

Також необхідно відзначити цікаву доповідь випускниці магістратури кафедри хореографії та мистецтвознавства нашого ЗВО Валерію Тсуджі, яка проводить тренування зі збірною командою Японії з групових вправ художньої гімнастики. Тема доповіді Валерії – «Екологічні аспекти роботи тренерів у Японії».

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ