Валентина Сосіна виступила на науково-освітньому онлайн-семінарі в НОК України

Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України розпочав новий цикл проведення науково-освітніх онлайн-семінарів для спортсменів, тренерів та фахівців з організації та управління спортом. У 2021/2022 навчальному році їх заплановано 17.

На запрошення організаторів вебінару з темою «Забезпечення всебічної підготовки спортсменів: інноваційні вправи та спеціальний інвентар» виступила професор кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Сосіна Валентина Юріївна.

У її доповіді був представлений різноманітний матеріал, який стосувався власне нетрадиційного підходу до процесу підготовки в спорті з метою одночасного розвитку фізичних якостей, поліпшення моторної пам’яті, рухової ерудиції, а також усунення монотонії.

На цій лекції були присутніми понад 250 тренерів, викладачів і науковців з різних куточків України, а також Литви, Латвії, Білорусії, Казахстану.