Василь Іванчук і Кирило Шевченко зіграють за збірну України в матчі проти команди чемпіона світу

Сьогодні, 23-го квітня, пройде благодійний шаховий матч між національними збірними командами України та Норвегії. У складі «синьо-жовтого» квартету гратимуть двоє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студент третього курсу Кирило Шевченко та зірковий випускник Василь Іванчук.

Разом з легендою світових шахів 53-річним Василем Іванчуком та 19-річним чинним чемпіоном світу серед студентів Кирилом Шевченком спортивну честь синьо-жовтого прапора у протистоянні зі скандинавами захищатимуть 32-річний Юрій Кузубов із Краматорська та 41-річний харків’янин Олександр Моїсеєнко.

Збірну Норвегії очолює чинний чемпіон світу та перший номер світового рейтингу, 31-річний Магнус Карлсен – третій наймолодший міжнародний гросмейстер ФІДЕ в історії шахів. Разом з ним проти українців гратимуть гросмейстери Арьян Тарі, Юхан-Себастьян Крістіансен та Ларс Оскар Гауге.

Інтернет-поєдинок стартує сьогодні, 23-го квітня, о 14:00 за київським часом. Згідно з регламентом, кожен шахіст зіграє з кожним із суперників по одній партії з контролем часу 10 хвилин + 10 секунд за кожен зроблений хід, починаючи з першого. Загалом буде зіграно 16 партій – по чотири у кожному з чотирьох турів, які розпочнуться за Києвом о 14:00, 14:50, 15:40 і 16:30. Переможцем зустрічі стане команда, яка набере більшу кількість очок.

Глядачі упродовж протистояння зможуть пожертвувати кошти для українців, які постраждали через війну нашого народу проти російсько-фашистських загарбників.