Василина-Ірина Кириченко виступить на чемпіонаті світу з дзюдо в Будапешті

У неділю, 6-го червня, в Будапешті розпочнеться чемпіонат світу 2021 року з дзюдо. У складі збірної України за нагороди світового форуму боротиметься й випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василина-Ірина Кириченко.

Тренерський штаб збірної України з дзюдо назвав склад національної команди на чемпіонат світу-2021, який пройде в Будапешті (Угорщина) з 6-го по 13-е червня.

Зазначимо, що останній важливий турнір перед ХХХІІ літніми Олімпійськими іграми-2020 у Токіо пропустить лідер української команди, дворазова чемпіонка світу Дар’я Білодід. За інформацією головного тренера української збірної Віталія Дуброви, чемпіонат світу не входить в плани олімпійської підготовки Білодід, яка вирушить на навчально-тренувальний збір в Заросляк.

Також через травму пропустить світову першість один з лідерів нашої чоловічої команди Богдан Ядов.

Додамо, що планетарний форум дзюдоїстів у Будапешті завершиться 13-го червня.

Нагадаємо, на початку травня поточного року Василина-Ірина Кириченко, яку тренують Андрій Надопта та випускник нашого Університету Араз Туваков, посіла п’яте місце на Відкритому Кубку Європи-2021, що відбувся у столиці Хорватії Загребі.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2021 З ДЗЮДО:

Чоловіки: Артем Лесюк (вагова категорія до 60 кг), Дільшот Халматов (до 60 кг), Георгій Зантарая (до 66 кг), Євген Гончарко (до 66 кг), Олександр Кошляк (до 73 кг), Артем Хомула (команда, до 73 кг), Геворг Манкуян (до 81 кг), Ньябалі Кеджау (до 90 кг), Олександр Гунченко (команда, до 90 кг), Антон Савицький (до 100 кг), Яків Хаммо (понад 100 кг), Олександр Гордієнко (команда, понад 100 кг);

Жінки: Марія Скора (команда, до 57 кг), Наталія Чистякова (до 70 кг), Анастасія Турчин (до 78 кг), Єлизавета Каланіна (понад 78 кг), Василина-Ірина Кириченко (понад 78 кг).

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ