Ватерполісти «Динамо» у суботу стартують на третьому турі Суперліги

Упродовж трьох днів, з 24-го по 26-е квітня, на водному майданчику басейну «Політех» у Харкові буде зіграно поєдинки третього фінального туру чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2020/2021. Серед квартету, що продовжує боротьбу за нагороди, й чинний володар титулу львівське «Динамо», в складі якого більшість – це студентита випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а очолює команду тренерський тандем у складі Олексія Шведова і Юрія Сидоровича, які вищу освіту здобули у стінах нашого вишу.

Нагадаємо, традиційно для останніх років, на попередньому етапі національного ватерпольного чемпіонату серед чоловіків боротьбу за чотири путівки у Суперлігу розпочали шість команд: окрім львівського «Динамо», дві збірні команди Харківської області, ВК «Маріуполь», ДНУ Дніпро та харківський НТУ-ХПІ.

З 1-го по 4-е грудня минулого року і з 4-го по 7-е лютого нинішнього, у Дніпрі та Кам’янському відповідно, відбулися два тури, упродовж яких команди зіграли по десять матчів – по два поєдинки з кожним із суперників. За їх підсумками й визначився квартет, який продовжує боротьбу в Суперлізі. Виступи у елітному дивізіоні припинили друга збірна команда Харківської області та ДНУ Дніпро, які продовжують сезон у Вищій лізі.

Тепер чотири учасники Суперліги («Динамо», перша збірна Харківської області, ВК «Маріуполь» і харківський НТУ-ХПІ) грають турнір у чотири тури – кожен з клубів є господарем одного з них. При цьому вирішальну стадію чемпіонату команди розпочали з урахуванням матчів між собою на попередньому етапі. Тож загалом чемпіон і призери визначатимуться за результатами 18-ти поєдинків кожної з команд – упродовж сезону суперники зіграють по шість матчів один з одним.

Поєдинки першого туру, як ми повідомляли раніше, відбулися з 27-го лютого по 1-е березня на водному майданчику басейну спорткомплексу «Політех» у Харкові. Динамівці в усіх трьох іграх у столиці Слобожанщини здобули впевнені перемоги: над збірною Харківської області з рахунком 13:3 (4:0, 2:1, 3:1, 4:1), НТУ-ХПІ– 12:6 (5:1, 1:1, 4:2, 2:2) та ВК «Маріуполь» – 16:6 (2:2, 5:0, 5:2, 4:2).

Без втрат динамівці відіграли й матчі другого туру, що відбувся з 26-го по 28-е березня. Зазначимо, що господарем другого фінального туру Суперліги був ВК «Маріуполь». Однак через реконструкцію водного комплексу в рідному місті, азовці обрали своєю домашньою ареною басейн «МіКомп» у місті Кам’янське.

Обігравши НТУ-ХПІ з рахунком 21:5 (4:1, 6:1, 4:0, 7:3), збірну Харківської області – 12:10 (5:2, 2:1, 3:4, 2:3) та ВК «Маріуполь» – 20:4 (5:1, 4:2, 5:1, 6:0), підопічні Олексія Шведова і Юрія Сидоровича зміцнили своє лідерство у турнірній таблиці, випереджаючи найближчих переслідувачів, ватерполістів збірної Харківської області на вісім пунктів.

На останок додамо, що найближчі три матчі національного чемпіонату львівське «Динамо» гратиме у такому складі: воротарі – Костянтин Нікольський, Нестор Бабський; польові гравці – Максим Осика, Володимир Булачек, Михайло Лісовий, Олександр Дядюра, Роман Грищук, Орест Джура, Чінгіз Агаджанов, Владислав Бабаєнко, Костянтин Алєксєєв, Ігор Кечеджи, Антон Погосян, Данило Соколов.

ВОДНЕ ПОЛО. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2020/2021. СУПЕРЛІГА
Третій фінальний тур

24 – 26 квітня. Хпоків. Басейн «Політех»

РОЗКЛАД МАТЧІВ