Ватерполісти ЛДУФК – срібні призери Євроігор-2022

У польському місті Лодзь, де у розпалі V Європейські університетські ігри-2022, напередодні, 21-го липня, завершився ватерпольний турнір серед чоловіків. У фіналі континентального студентського спортивного мультифоруму команда Budapest Business School з Угорщини обіграла ватерполістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Тож наші хлопці повертаються додому з срібним комплектом медалей.

Budapest Business School (Угорщина) –
ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна) – 29:9 (5:0, 8:3, 6:2, 10:4)

21 липня. Лодзь (Польща). Басейн СК «Затока спорту».
Початок – 19:00

BUDAPEST BUSINESS SCHOOL (Угорщина): 1. Бенце Сіллаг, 13. Даніель Кором – 2. Чанад Хеґедуш, 3. Лоранд Чонґар Зерінварі, 4. Мілан Амбрус Надь, 5. Ботонд Крістіан Зейлер, 6. Дьордь Аґх, 7. Доме Мате Дала, 8. Андраш Ґаранши, 9. Сільвіуш Табасжто, 10. Рольф Бенц, 11. Янош Сереш, 12. Ґерґо Ковач.

Тренер – Балаж Вінче.

ЛДУФК ім. І. БОБЕРСЬКОГО: 1. Костянтин Нікольський, 13. Нестор Бабський – 2. Максим Осика, 3. Ігор Любінський, 4. Дмитро Ашанін, 6. Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Денис Гусаков, 10. Костянтин Алєксєєв, 11. Данило Соколов, 12. Ігор Кечеджи.

Тренери – Олексій Шведов, Юрій Сидорович, Олександр Дядюра.

Голи: Лоранд Чонґар Зерінварі (чотири), Андраш Ґаранши (чотири), Ґерґо Ковач (чотири), Дьордь Аґх (три), Доме Мате Дала (три), Рольф Бенц (три), Чанад Хеґедуш (два), Ботонд Крістіан Зейлер (два), Сільвіуш Табасжто (два), Янош Сереш (два) – Дмитро Ашанін (два), Денис Гусаков (два), Данило Соколов (два), Ігор Любінський, Роман Грищук, Орест Джура.

Фоли: Чанад Хеґедуш (два), Мілан Амбрус Надь, Ботонд Крістіан Зейлер, Андраш Ґаранши, Сільвіуш Табасжто, Янош Сереш – Ігор Кечеджи (три), Максим Осика (два), Дмитро Ашанін (два), Данило Соколов, Ігор Любінський, Роман Грищук, Чінгіз Агаджанов.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ЗАКЛЮЧНОГО ДНЯ СТАДІЇ ПЛЕЙ-ОФ
(21 липня)

Матч за 7-е – 8-е місця

12:00
Ozyegin University (Туреччина) –
Sheffield Hallam University (Велика Британія) – 1:18 (0:3, 0:3, 0:5, 1:7)

Матч за 5-е – 6-е місця

14:00
University of Zagreb (Хорватія) –
Lodz University of Technology (Польща) – 14:10 (2:3, 3:2, 3:2, 6:3)

Матч за 3-є – 4-е місця

17:00
Corvinus University of Budapest (Угорщина) –
University of Debrecen (Угорщина) – 16:16 (4:4, 3:4, 3:4, 6:4), пенальті – 2:1

Фінал

19:00
Budapest Business School (Угорщина) –
ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна) – 29:9 (5:0, 8:3, 6:2, 10:4)

Примітка:
час початку матчів – київський

ПІДСУМКОВА КЛАСИФІКАЦІЯ КОМАНД

1. Budapest Business School (Угорщина)
2. ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна)
3. Corvinus University of Budapest (Угорщина)
4. University of Debrecen (Угорщина)
5. University of Zagreb (Хорватія)
6. Lodz University of Technology (Польща)
7. Sheffield Hallam University (Велика Британія)
8. Ozyegin University (Туреччина)
9. Rhine-Westphalia Institute of Technology Aachen (Німеччина)

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ