Ватерполісти ЛДУФК вийшли у півфінал Євроігор-2022

У польському місті Лодзь, де тривають V Європейські університетські ігри-2022, напередодні, 19-го липня, було зіграно матчі чвертьфінальної стадії ватерпольного турніру. В одному з них команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, обіграла господарів турніру – ватерполістів Lodz University of Technology і сьогодні, 20-го липня, у півфіналі зіграє проти угорського University of Debrecen.

ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна) –
Lodz University of Technology (Польща) – 16:5 (5:0, 2:3, 5:0, 4:2)

19 липня. Лодзь (Польща). Басейн СК «Затока спорту».
Початок – 18:00

ЛДУФК ім. І. БОБЕРСЬКОГО: 1. Костянтин Нікольський, 13. Нестор Бабський – 2. Максим Осика, 3. Ігор Любінський, 4. Дмитро Ашанін, 6. Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Денис Гусаков, 10. Костянтин Алєксєєв, 11. Данило Соколов, 12. Ігор Кечеджи.

Тренери – Олексій Шведов, Юрій Сидорович, Олександр Дядюра.

LODZ UNIVERSITY of TECHNOLOGY: 1. Войцех Котас, 13. Адріан Вулкєвіч – 2. Алан Русевіч, 3. Александер Озґа, 4. Каспер Здзіх, 5. Конрад Чапчинскі, 6. Мацей Ґабришевскі, 7. Максиміліан Краковяк, 8. Артем Удовенко, 9. Мілош Стасяк, 10. Радослав Пачина, 11. Патрик Цебо, 12. Анджей Мацієвскі.

Тренери – Едвард Куява, Пьотр Міхальскі, Адам Фалішевскі.

Голи: Денис Гусаков (три), Костянтин Алєксєєв (три), Ігор Кечеджи (три), Дмитро Ашанін (два), Чінгіз Агаджанов (два), Максим Осика, Ігор Любінський, Данило Соколов – Патрик Цебо (три), Александер Озґа, Максиміліан Краковяк.

Нереалізовані пенальті: Дмитро Ашанін (воротар) – Анджей Мацієвскі (воротар).

Фоли: Ігор Кечеджи (два), Данило Соколов (два), Денис Гусаков, Костянтин Алєксєєв, Чінгіз Агаджанов, Максим Осика, Ігор Любінський – Александер Озґа (два), Максиміліан Краковяк, Войцех Котас, Конрад Чапчинскі, Анджей Мацієвскі.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 1-го ДНЯ СТАДІЇ ПЛЕЙ-ОФ
(19 липня)

1/8 фіналу

Rhine-Westphalia Institute of Technology Aachen (Німеччина) –
Sheffield Hallam University (Велика Британія) – 5:23 (1:4, 0:7, 3:5, 1:7)

1/4 фіналу

Budapest Business School (Угорщина) –
Ozyegin University (Туреччина) – 24:5 (3:1, 7:1, 4:2, 10:1)

University of Zagreb (Хорватія) –
Corvinus University of Budapest (Угорщина) – 7:22 (3:4, 0:3, 3:8, 1:7)

ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна) –
Lodz University of Technology (Польща) – 16:5 (5:0, 2:3, 5:0, 4:2)

University of Debrecen (Угорщина) –
Sheffield Hallam University (Велика Британія) – 24:2 (4:1, 8:0, 7:1, 5:0)

РОЗКЛАД МАТЧІВ НА 20 ЛИПНЯ

Матчі за 5-е – 8-е місця

Ozyegin University (Туреччина) –
University of Zagreb (Хорватія)

Sheffield Hallam University (Велика Британія) –
Lodz University of Technology (Польща)

1/2 фіналу

Budapest Business School (Угорщина) –
Corvinus University of Budapest (Угорщина)

University of Debrecen (Угорщина) –
ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна)

Примітка:
час початку матчів – київський.

P.S. Початок прямої трансляції матчу University of Debrecen (Угорщина) – ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна) на ютуб-каналі Федерації водного поло України стартує о 18:40; на телеканалах XSPORT та НТА – о 18:55.