Важкоатлет Богдан Гоза виступить у Ташкенті на юніорському чемпіонаті світу

З 21-го по 31-е травня в столиці Узбекистану Ташкенті відбудеться чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Нагороди світового форуму виборюватиме й студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Богдан Гоза.

19-річний другокурсник кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Богдан Гоза у далекому Ташкенті, захищаючи спортивну честь синьо-жовтого прапора, змагатиметься за нагороди світового форуму у ваговій категорії до 109 кг.

Загалом у цій ваговій категорії заявлено 12 молодих богатирів з десяти країн чотирьох континентів – Європи, Азії, Африки та Америки.

Зокрема, конкурентами уродженця Жидачіва будуть Хрісто Хрістов (Болгарія), Данііл Гайцев (Росія), Акакі Талакхадзе та Вано Казумашвілі (обидва – Грузія), Ігор Осуч (Польща), Чі-Чуан Хсю (Тайвань), Даніель Давід Діаз Меркадо (Колумбія), Білал Боуамр (Марокко), Ханзала Батт і Джулам Мустафа (обидва – Пакистан) та Алямі Туркі Саад (ПАР).

Нагадаємо, Богдан Гоза – багаторазовий рекордсмен і чемпіон Європи та світу серед юнаків, срібний призер Євро серед юніорів. А його особистим тренером є головний тренер національної збірної України Андрій Володимирович Гентош – викладач кафедри АВС ЛДУФК, який вищу освіту здобув у стінах нашого Університету.