Важкоатлети Богдан Гоза та Ельвіра Борозна стартують на Євро-2021

Завтра, 24-го вересня, у фінському Рованіємі стартує чемпіонат Європи 2021 року з важкої атлетики серед юніорів та молоді, який завершиться 2-го жовтня. За нагороди континентального форуму змагатимуться й двоє студентів третього курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Богдан Гоза та Ельвіра Борозна.

Нагадаємо, Богдан Гоза цього року вже здобув «срібло» юніорського чемпіонату світу в сумі двоєборства, а також виборов «золото» у ривку, встановивши новий рекорд світу. Окрім того, в активі нашого молодого богатиря десятки юнацьких та юніорських рекордів Європи і світу.

Ельвіра Борозна – учасниця юнацького чемпіонату світу, чемпіонка та рекордсменка України серед дівчат і чемпіонка України серед юніорок.

Спортсмени тренуються під керівництвом викладачів кафедри атлетичних видів спорту нашого вишу: Богдан Гоза – у головного тренера національної збірної України Андрія Гентоша, натомість Ельвіра Борозна – у кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента Олександра Товстонога.

Тож побажаємо Ельвірі та Богдану і їхнім наставникам успішних виступів на чемпіонаті Європи та будемо очікувати на приємні новини з Рованіємі.