Важкоатлети Володимир Галій і Богдан Гоза – абсолютні чемпіони України серед молоді

У Бахмуті Донецької області сьогодні, 10-го липня, завершується чемпіонат України серед молоді до 23 років та Всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого майстра спорту Якова Куценка з важкої атлетики. Не з пустими руками повертаються додому й студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Перші золоті медалі у складі збірної Львівщини здобув студент кафедри атлетичних видів спорту нашого вишу Володимир Галій. Змагаючись у ваговій категорії до 67 кг, він переміг як в сумі двоєборства (258 кг), так і в ривку (118 кг) та поштовху (140 кг).

Три золоті нагороди завоював на звітному турнірі й другокурсник факультету фізичної культури і спорту ЛДУФК Богдан Гоза, який виступав у ваговій категорії до 109 кг. У ривку він зафіксував 180 кг, а в поштовху – 200 кг. В сумі двоєборства Богдан виборов перемогу з результатом 380 кг.

Не залишилися представники нашого Університету без нагород і в змаганнях серед жінок. У ваговій категорії до 76 кг студентка другого курсу Ельвіра Борозна, набравши у сумі двоєборства 186 кг, посіла в підсумковому протоколі другий рядок та стала срібним призером. Друге місце Ельвіра посіла і в ривку та в поштовху, піднявши штангу вагою 80 кг і 106 кг відповідно.