Вебінар для студентів та аспірантів «Сучасні вимоги до працедавця до фізичного терапевта»

З нагоди святкування 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського кафедрою фізичної терапії та ерготерапії 13-го травня проведено вебінар для студентів та аспірантів зі спеціальності 227 – фізична терапія та ерготерапія на тему: «Сучасні вимоги до працедавця до фізичного терапевта».

До участі в вебінарі були залучені спікери: Денис Дмитрів – головний фізичний терапевт Центру фізичної реабілітації «Формула Руху» та директор медичного центру фізичної терапії та медицини болю INNOVO – Ярополк Пшик.

Зазначимо, що Денис Дмитрів і Ярополк Пшик – випускники кафедри фізичної терапії та ерготерапії. На сьогоднішній день обоє являються успішними фахівцями, які змогли поділитися власним досвідом роботи й надали корисні поради та вимоги щодо працевлаштування студентам, аспірантам та викладачам.

У дискусії прийняли участь студенти усіх курсів як нашого Університету, так й інших вузів України, які активно долучилися до заходу. Усі отримали багато інформації з перших вуст, багато запитань, чіткі відповіді та мотивацію.