Вебінар «Особливості застосування засобів фізвиховання при роботі з дітьми із розладами аутичного спектру»

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, в рамках «Творчої майстерні вчителя фізичної культури», у четвер, 10-го листопада 2022 року, о 10:45 відбудеться черговий вебінар для науково-педагогічних працівників, магістрів та студентів.

Тема вебінару – «Особливості застосування засобів фізичного виховання при роботі з дітьми із розладами аутичного спектру».

Спікери вебінару:

Оксана Мацюк – директор інклюзивно-ресурсного центру Шевченківського району Львова

Дутка Ірина – магістр фізичної реабілітації, фізичний терапевт Новояворівської районної лікарні

Організатор заходу – кафедра теорії і методики фізичної культури (завідувачка – професор Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Додамо, що захід відбудеться в онлайн-режимі за посиланням –