Веслувальники ЛДУФК у Румунії готуються до стартових етапів Кубку світу-2022

Національна збірна України з веслування на байдарках і каное проводить у Румунії навчально-тренувальний збір. До перших стартів у складі «синьо-жовтої» дружини готується й низка веслувальників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (на фото нижче).

Навчально-тренувальний збір національної команди України триває на спеціалізованому водному каналі у селищі Снагов – комуна у повіті Ілфов, що розташована на відстані 30 км на північ від столиці Румунії Бухареста та 114 км на південний схід від Брашова.

Зазначимо, що українські веслувальники тренуються у Снагові за сприяння Міжнародної федерації каное (ICF) та Румунської федерації веслування нa байдарках і каное.

У навчально-тренувальному зборі беруть участь шестеро представників нашого Університету: студенти факультету педагогічної освіти Христина Магир (перший курс), Віталій Браташ (третій курс), Віталій Брезіцький і Василь Смілка (обидва – четвертий курс), а також титуловані випускники Віталій Вергелес та Анастасія Горлова.

Додамо, що до тренерського штабу «синьо-жовтої» дружини входять Роман Бундз і Андрій Федина, які вищу освіту здобули також у стінах ЛДУФК імені Івана Боберського.

Упродовж трьох найближчих днів, з 19-го по 21-е квітня українські веслувальники в Румунії візьмуть участь у контрольних стартах, результати яких будуть враховані тренерами національної збірної при формуванні складу команди на Кубки світу.

Перший етап кубка світу буде проходити у місті Рачіце (Чехія) з 20-го по 22-е травня, а другий – у Познані (Польща) з 26-го по 29-е травня.

За матеріалами Управління спорту Львова