ВІДЕОФАКТ: На стадіоні СКІФ ЛДУФК завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів та юнаків

На стадіоні СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (вікові категорії U-20 і U-18 відповідно). Упродовж чотирьох днів змагалися збірні 25-ти областей та міста Київ. Загальна кількість учасників – близько 900 атлетів.

Гостями на урочистій церемонії відкриття змагань були: головний тренер національної збірної команди України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник, генеральний секретар Федерації легкої атлетики України Іоланта Хропач, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, керівник Школи вищої спортивної майстерності Уляна Штангрет, депутат Львівської Обласної ради Іван Собко, директор Львівського фахового коледжу спорту Степан Родак, відповідальний за спортивну роботу в нашому Університеті Володимир Левків та проректор з адміністративно-господарської роботи ЛДУФК Ірина Оленич.

Пропонуємо вашій увазі відеонарізку найбільш захоплюючих миттєвостей звітного легкоатлетичного фестивалю українських молодих спортсменів.