Відкрита лекція «Сучасні способи збору та поширення статистичної інформації»

У Львівському державному університету фізичної культури імені Івана Боберського у вівторок, 14-го березня, відбулась відкрита онлайн-лекція від Начальника відділу поширення інформації, комунікацій з користувачами та респондентами Головного управління статистики у Львівській області Оксани Голод на тему «Сучасні способи збору та поширення статистичної інформації» в рамках дисципліни «Статистика».

Організатором онлайн-лекції виступив доцент кафедри інформатики та кінезіології нашого Університету, кандидат економічних наук Анатолій Павленчик. Присутніми були здобувачі різних спеціальностей і викладачі ЛДУФК імені Івана Боберського.

Доповідачка ознайомила присутніх з цілями, методами і засобами роботи Державної служби статистики; ознайомила з видами статистичної інформації й можливими джерелами її поширення та використання.

Важливою стала інформація для майбутніх респондентів щодо методології подання статистичної звітності через «кабінет респондента» на сайті Головного управління статистики.

На завершення онлайн-лекції студенти отримали відповіді на питання, що виникли у них впродовж доповіді.

Щиро дякуємо керівництву ГУСЛО і особсито Оксані Голод за надану високоякісну інформацію та ознайомлення з можливостями практичного використання статистичної інформації.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ