Відкриті залікові заняття хореографів ЛДУФК

На кафедрі хореографії та мистецтвознавства (завідувачка – професорка Валентина Сосіна) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулися відкриті залікові заняття, на яких студенти показували свої знання та вміння, набуті протягом навчання.

Першими свої вміння показали студенти першого і другого курсів з дисципліни «Теорія і методика викладання класичного танцю» (викладач – Олена Шевченко, акомпаніатор – Наталія Парфьонова). Це одна з найскладніших дисциплін, яку студенти вивчають упродовж двох років.

Студенти першого курсу тільки почали опановувати техніку виконання і методику навчання рухам класичного танцю.

Однак студенти другого курсу змогли потішити викладачів кафедри своєю майстерністю і показали високий рівень засвоєння навчального матеріалу.

Практика проведення відкритих занять з різних дисциплін, що викладаються на кафедрі хореографії та мистецтвознавства, дає змогу викладачам краще оцінити студентів, а студентам – з відповідальністю поставитися до вимог викладачів. Обов’язковою умовою проведення таких занять є присутність всіх членів кафедри.