Вийшов у світ навчальний посібник «Англійська мова для спеціальності фізична культура та спорт»

Працівниками кафедри української та іноземних мов Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Ольгою Романчук, Наталією Базиляк, Уляною Проценко, Ольгою Матвіяс – підготовлено та видано друком навчальний посібник для магістрантів та аспірантів: «Англійська мова для спеціальності фізична культура та спорт».

Навчальний посібник укладено на основі програми курсу підготовки магістрантів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт». Підібрані тексти та розширений лексичний матеріал спрямовані на розвиток навичок різних видів читання, реферування, письмового перекладу й усного мовлення.

Теоретичний та практичний матеріал закріплюється розширеною системою вправ, спрямованих на формування навичок усного та письмового мовлення. Матеріали посібника доповнено розділом текстів для читання, призначених для розширення лексичного матеріалу та продуктивного спілкування із використанням базової лексики тематичних розділів навчального курсу.

Даний навчальний посібник призначений для магістрантів й аспірантів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

Англійська мова: навч. посіб. для магістрантів спеціальності фізична культура і спорт / О. Романчук, Н. Базиляк, У. Проценко, О. Матвіяс, – Львів : Галицька Видавнича Спілка, 2023. – 72 с.

ISBN 978-617-8092-47-4

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ