Вийшов у світ Посібник з історії України професора Олега Полянського та доцента Руслани Труби

Вийшов друком навчально-методичний Посібник з історії України завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професора Олега Полянського та доцента кафедри Руслани Труби (Полянський О.А., Труба Р.І. Історія України: навчально-методичний посібник. – Львів: Растр-7, 2021. – 196 с.).

У посібнику враховано новітні методики викладання курсу й специфіку дистанційного навчання. Чітка структура посібника, максимально повне змістове наповнення сприяє всебічному вивченню студентами однієї з головних гуманітарних дисциплін. Тут подано навчальну програму курсу, теми і плани лекцій та семінарських занять, літературу до них, виділено ключові події, проблемні завдання й питання для самоконтролю, окреслено основні дати, теми слайд-презентацій.

Під рубрикою «Радимо подивитися» запропоновано відеоматеріали з відповідним посиланням на джерело доступу. Привертає увагу рубрика «Цікаво знати», у якій вміщено маловідому інформацію про знакові події української історії, відомих діячів, подано спростування окремих історичних міфів.

Посібник містить типові завдання для поточного й підсумкового контролю, глосарій основних історичних понять та термінів. Наприкінці вміщено перелік основної та додаткової літератури з історії України, корисні інтернет-посилання на електронні ресурси з історії. У додатках вміщено рекомендації щодо підготовки до семінару та вимоги до слайд-презентації.

Посібник буде корисним для викладачів, студентів та всіх, хто прагне вивчати історію України.