Викладачі кафедри ФТіЕТ ЛДУФК взяли участь в академічній мобільності Еразмус+

З 21-го по 25-е червня 2021 року у Вищій державній школі імені Папи Івана Павла ІІ на факультеті наук про здоров’я м. Біла Подляска (Польща) проходили стажування доцент кафедри ФТіЕТ ЛДУФК імені Івана Боберського Богдан Крук та викладач цієї кафедри, здобувач Наталія Росолянка. Стажування проходило в рамках міжнародної кредитної програми мобільності Еразмус+ (КА 107).

Програма проходження стажування передбачала зустрічі з керівником секції міжнародної співпраці Агнєжкою Каліжчук, керівником кафедри фізіотерапії Йоанною Бай-Корпак а також студентами та професорсько-викладацьким складом факультету наук про здоров’я.

Також доцентом Богданом Круком були проведені он-лайн чотири лекції для студентів факультету наук про здоров’я відділу фізіотерапії. Варто зауважити, що був представлений досвід ЛДУФК імені Івана Боберського в підготовці як бакалаврів, так і магістрів факультету фізичної терапії та ерготерапії.

За час проходження стажування викладачі Богдан Крук та Наталія Росолянка ознайомилися зі структурою закладу, вивчили навчальні плани та програми підготовки студентів за п’ятирічним навчальним планом підготовки магістрів; ознайомилися з особливостями організації проведення як навчального процесу так і проходження клінічних практик в умовах карантинних заходів; оглянули навчальні лабораторії, лекційні та практичні аудиторії, ознайомилися з матеріально технічною базою кафедри фізіотерапії, яка використовується під час практичних занять.

В ході зустрічі з професорсько-викладацьким складом кафедри фізіотерапії та її керівником Йоанною Бай-Корпак були визначені та обговорені шляхи співпраці в науково-дослідницькій діяльності між Вищою державною школою імені Папи Івана Павла ІІ та кафедрою фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ