Викладачі ЛДУФК – асоційовані члени УАРМБО

Дванадцять науково-педагогічних працівників кафедри економіки та менеджменту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського стали асоційованими членами Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО).

Асоційованими членами Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО) стали завідувачка кафедри, професорка Наталія Павленчик, доценти Володимир Холявка, Світлана Криштанович, Іван Коркуна, Лілія Іванова, Іван Гуль, Дмитро Атаманюк, Анатолій Павленчик, Вікторія Гуцуляк та Ірина Стахів, викладачі Дмитро Петришин і Христина Баранівська та аспірантка Христина Лешко.

УАРМБО є незалежною організацією, що об’єднала заклади вищої освіти та організації усіх форм власності. Це є платформа для професійної комунікації та підвищення кваліфікації викладачів і адміністраторів університетів, співробітників наукових установ, впровадження результатів наукових досліджень.

УАРМБО є експертним органом щодо нормативних документів з освіти та нефінансових звітів компаній, також є комунікатором між бізнесом і сферою вищої освіти та освіти дорослих.

Метою діяльності УАРМБО є інтеграція зусиль освітніх установ та сфери бізнесу для забезпечення високої конкурентоспроможності менеджмент – і бізнес-освіти в Україні.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ