Викладачі ЛДУФК – учасники IV українсько-польської наукової конференції «Фізичне виховання та управління безпекою»

У режимі он-лайн відбулася IV Міжнародна українсько-польська наукова конференція «Фізичне виховання та управління безпекою», одним зі співорганізаторів якої був Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

До участі у ній активно долучились викладачі ЛДУФК, зокрема, на пленарному засіданні доповідь «Реабілітація після СOVID 19 за допомогою японських та китайських бойових мистецтв (дихальні вправи та ката)» виголосив доцент кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Богдан Кіндзер, який окрім того був заступником голови наукового комітету конференції.

На секційних засіданнях були представлені доповіді
викладачів нашого вишу
:

• доцента кафедри педагогіки та психології Світлани Криштанович – «Мотиваційний критерій як основа сформованості професійних менеджерів фізичної культури і спорту»;

• доцента кафедри теорії та методики фізичної культури Наталії Семенової – «До проблеми організації освітнього процесу на уроках фізичної культури дітей ізособливими освітніми потребами»;

• професора кафедри водних та неолімпійських видів спорту Олега Рибака – «Формування протиаварійних навичок у цивільних водіїв на основі досвіду автомобільного спорту».

У дискусії взяли участь доценти Сергій Нікітенко, Олена Ханікянц, Наталія Сороколіт, Мар’ян Островський і Людмила Рибак, а також викладач Василь Матвіїв та студент Станіслав Сабат.

Загалом було заслухано 22 доповіді, загальна кількість учасників конференції склала понад 100 осіб. Всі учасники отримали сертифікати. А статті за матеріалами конференції будуть безкоштовно опубліковані в рецензованих виданнях.