Викладачі ЛДУФК – учасники семінару «Якісна вища освіта: дискусія стейкхолдерів»

8-го жовтня відбувся семінар «Якісна вища освіта: дискусія стейкхолдерів», який організувало та провело Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Учасниками заходу були й викладачі факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, наш Університет на семінарі
«Якісна вища освіта: дискусія стейкхолдерів» представляли
:

• завідувач кафедри економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Наталія Павленчик;

• завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, доктор ветеринарних наук, професор Марія Паска;

• доцент кафедри теорії та методики фізичної культури, кандидат економічних наук Уляна Гузар.

На заході було піднято низку актуальних питань, що турбують освітнє середовище, зокрема: «Яка вона – якісна вища освіта?»; «Хто він –стейкхолдер-роботодавець?»; «Як умотивувати здобувача?»... Відповіді на ці та інші питання, що стосуються забезпечення якості освітнього процесу намагалися віднайти учасники заходу.

Компетентний модератор – Михайло Винницький, чудові спікери – Богдан Моркляник та Михайло Винницький, запрошені учасники та активні представники роботодавців забезпечили конструктивний діалог. А вирішення практичного кейсу «Обговорення інструментів якості» дозволило не лише згуртувати учасників, а й окреслити конкретні заходи, які доцільно здійснювати усім учасникам освітнього процесу з метою підвищення його якості.