Викладачі ЛДУФК – учасники XV Міжнародної наукової конференції «Society. Integration. Education»

Упродовж двох днів, 28-го і 29-го травня, представники професорсько-викладацького складу кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професорка Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського взяли участь у роботі XV Міжнародної наукової конференції «Суспільство. Інтеграція. Освіта» / «Society. Integration. Education» (SIE-2021), секція «Шкільної та дошкільної педагогіки», присвяченій розгляду проблемних питань в системі закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

У ПРОГРАМІ КОНФЕРЕНЦІЇ ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ 11-ти СЕКЦІЙ:

• «Вища освіта»

• «Шкільна та дошкільна педагогіка»

• «Спеціальна та соціальна педагогіка»

• «Навчання упродовж життя»

• «Охорона здоров’я та спорт»

• «Мистецтво та дизайн. Дизайнерська освіта»

• «Covid-19 і освіта»

• «Інформаційні технології в освіті»

• «Наслідки для демографічних змін: суспільство, культура, освіта»

• «Дослідження в галузі економіки та управління для сталої освіти»

• «Психологія»

Організатором звітної конференції був факультет освіти, мов та дизайну Технологічної академії Резекне (Резекне, Латвія). В ній взяли участь понад 100 учасників з 18-ти країни світу. Наукові праці учасників конференції опубліковані у семи томах збірника.

Науковці кафедри – Іванна Боднар, Юлія Павлова, Галина Маланчук, Ольга Римар, Наталія Семенова, Алла Соловей, Наталія Сороколіт, Олена Ханікянц та Марта Ярошик представили свої статті до наукового видання матеріалів конференції, яке індексуватиметься в наукометричній базі Web of Science.

Окрім, науково-педагогічних працівників кафедри теорії та методики фізичної культури, учасниками конференції були Олексій-Олег Бубела, Любомир Вовканич, Ігор Лапичак, Володимир Конестяпін, Аандрій Яворський і аспіранти нашого вишу Мар’яна Кухар та Іван Новокшонов.

Дана конференція дала можливість обговорити нагальні проблеми освіти, здоров’я, спорту та поділитися досвідом з колегами-науковцями.