Викладачі та студенти ЛДУФК – учасники Міжнародної конференції для тренерів з шахів

Під егідою Європейського шахового союзу та Європейської шахової академії упродовж трьох днів, з 1-го по 3-є жовтня 2021 року в режимі онлайн відбулася Міжнародна конференція для тренерів з шахів. До заходу долучилися й викладачі, студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Урочисте відкриття Міжнародної конференція для тренерів з шахів розпочали президент Європейського шахового союзу Зураб Азмайпарашвілі та генеральний секретар Європейського шахового союзу, секретар комісії змагань ФІДЕ Теодорос Цорбацоглу.

У програмі конференції було чимало цікавих доповідей видатних шахістів та тренерів, як сучасності, так і минулих кількох десятирічь. Особливо імпонував виступ виконавчого директора ФІДЕ, голови Апеляційного комітету турніру претендентів, Міністра економіки (2014-2016) та фінансів (2016-2019) Латвії – Дани Рейзніце-Озоли, яка розповіла про специфіку жіночих шахів.

Приємно, що серед доповідачів були й три представники львівської шахової школи – Адріан Михальчишин, Йосип Дорфман та Володимир Грабінський. Останній, до слова, є випускником ЛДУФК імені Івана Боберського та кращим тренером світу 2014 року за версією ФІДЕ.

Після виступів доповідачів, які поділилися своїм досвідом та знаннями, була передбачена можливість запитань від учасників конференції.

Зазначимо, що Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського активно долучився до цієї події. Зокрема, наш Університет на Міжнародній конференції для тренерів представляли: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Ігор Янків, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Антон Литвинець, а також студенти, серед яких Олександр Соболєвський (VІІ курс, факультет післядипломної та заочної освіти), Зоряна Федисів (ІV курс, факультет фізичної культури і спорту), Анна Погоріла (ІІ курс, факультет фізичної терапії та ерготерапії), Володимир Медведик, Антон Кушнір, Станіслав Лазар, Владислав Баклажков (ІІ курс, факультет фізичної культури і спорту), Андрій Придун, Василь Медведик (І курс, факультет фізичної культури і спорту).

 

Іванна Литвинець 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ