Виконком НОК України визначив ключові напрямки роботи сьогодення

Напередодні, 28-го квітня 2022 року, під головуванням президента Національного олімпійського комітету України, олімпійського чемпіона зі стрибків з жердиною Ігор-1988 у Сеулі Сергія Бубки відбулося засідання Виконавчого комітету НОК України. За його підсумками прийнято постанову, яка визначає ключові напрямки роботи організації в умовах війни, що триває в Україні.

Національний олімпійський комітет України продовжує активну діяльність під час війни. Зокрема, під головуванням президента НОК України Сергія Бубки вчора, 28-го квітня, відбулося засідання Виконавчого комітету організації.

За його підсумками прийнято постанову,
яка визначає ключові напрямки роботи НОК України в умовах війни,
що триває на території нашої держави
:

• продовження активної співпраці з Міжнародним Олімпійським Комітетом, Європейськими олімпійськими комітетами, національними олімпійськими комітетами світу та міжнародними федераціями для підтримки і надання допомоги нашим спортсменам та тренерам, які продовжують тренування і виступи на міжнародній арені;

• продовження роботи спільно з МОК над посиленням санкцій проти росії та білорусі у спортивному секторі;

• створення робочої групи, яка збиратиме інформацію про втрати через війну спортивної інфраструктури України та працюватиме над її відновленням.

Додамо, що днем раніше, 27-го квітня, президент НОК України Сергій Бубка разом з заступником директора олімпійської солідарності Памелою Віпон зустрілися з очільником Олімпійської спортивної конфедерації Німеччини Томасом Вейкертом і обговорили подальшу підтримку українських спортсменів під час війни з боку німецької сторони.

За ініціативи німецьких спортивних асоціацій та Томаса Вейкерта у спеціальний фонд допомоги спортсменам, які знайшли притулок в Німеччині, уже зібрали 250 тисяч євро. Ці кошти направляють на допомогу українським атлетам напряму.

Зазначимо, що станом на нині, на навчально-тренувальних зборах в Німеччині перебувають більше 160 українських спортсменів і тренерів.

Також Олімпійська спортивна конфедерація Німеччини веде перемовини з німецьким урядом про фінансову підтримку подальшого перебування українських спортсменів в цій країні.

Своїм головним завданням представники Олімпійської спортивної конфедерації Німеччини в контексті допомоги українському спорту вважають надання повного доступу до своїх тренувальних баз, щоб наші топові спортсмени мали можливість продовжувати виступати на міжнародному рівні.


За матеріалами сайту НОК України 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ