Віктор Дідух виграв «золото» паралімпійського чемпіонату світу з настільного тенісу

В іспанській Андалусії завершився паралімпійський чемпіонат світу 2022 року з настільного тенісу, який зібрав 326 майстрів малої ракетки з 51 країни світу. У заключний день планетарного форуму золоту медаль в індивідуальному розряді серед чоловіків у класі 8 здобув українець Віктор Дідух – випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

35-річний заслужений майстер спорту України Віктор Дідух розпочав змагання в Андалусії зі стадії 1/8 фіналу, де у запеклій боротьбі у п’яти сетах здобув дуже непросту звитягу над тенісистом з Таїланду – 3:2.

В рази легше українцю далася перемога в наступному раунді. У чвертьфіналі Віктор, що називається, на класі у трьох партіях взяв гору над представником Австралії – 3:0.

У півфіналі суперником Віктора Дідуха був Аарон Кіббін з Великої Британії, який у чвертьфіналі з рахунком 3:2 обіграв ще одного українця Максима Ніколенка. Поєдинок видався доволі складним для обох тенісистів, але в підсумку в чотирьох сетах його переможцем став Віктор Дідух – 3:1 (11:8, 12:14, 11:9, 11:7).

У фіналі наш титулований параспортсмен не залишив найменших шансів на позитивний результат французу Томасу Боувайсу, обігравши того з «сухим» рахунком 3:0. І якщо в першому сеті ще точилася насправді рівна боротьба, про що свідчить його рахунок (14:12), то в двох наступних українець переконливо довів, що є значно сильнішим за свого візаві – двічі по 11:5 і Віктор Дідух стає чемпіоном світу-2022 індивідуальному розряді, з чим ми його і вітаємо!

Зазначимо, що для випускника нашого Університету Віктора Дідуха це друга медаль паралімпійського чемпіонату світу-2022 в Андалусії. Шість днів тому, 8-го листопада, він разом з Мариною Литовченко із Харківщини здобув «срібло» у турнірі серед змішаних пар.