Вітаємо Оксану Никигу з успішним захистом дисертації!

На засіданні разової спеціалізованої вченої ради 3/22 у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського 15-го вересня 2022 року відбувся захист дисертаційної роботи викладачки кафедри туризму нашого Університету Оксани Никиги, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 242 «Туризм».

Першу в історії нашого Університету подану до захисту дисертаційну роботу зі спеціальності 242 «Туризм», виконану під керівництвом завідувача кафедри туризму, доктора економічних наук, професора Андрія Голода на тему «Інноваційний розвиток гастрономічного туризму в регіоні (на прикладі Львівської області)», ґрунтовно проаналізували і після відкритої наукової дискусії одноголосно підтримали члени разової спеціалізованої вченої ради у складі:

голови
завідувачки кафедри готельно-ресторанного бізнесу,
доктора ветеринарних наук, професорки
Марії Паски

рецензента
професорки кафедри економіки та менеджменту,
Світлани Васильчак

офіційних опонентів

завідувачки кафедри готельного і ресторанного бізнесу
Харківського національного економічного університету ім. С Кузнеця,
Оксани Давидової

проректорки з науково-методичної роботи
Університету економіки і підприємництва (м. Хмельницький),
Лариси Федоришиної

доцентки кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій
Львівського національного університету ім. І. Франка,
кандидата економічних наук, доцентки
Галини Кушнірук

Щиро вітаємо дисертантку Оксану Никигу та її наукового керівника – завідувача кафедри туризму, професора Андрія Голода – з успішним захистом дисертації та бажаємо здоров’я, щастя і нових наукових звершень та успіхів у педагогічній діяльності!