Вітання колективу ЛДУФК з Великоднем!

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди світлого свята Воскресіння Христового!

Шановні колеги, співробітники,
дорогі студенти та випускники ЛДУФК!

Щиросердечно вітаємо Вас із величним, світлим та радісним святом Христового Воскресіння! Нехай у цей надзвичайно важкий час в історії нашої Незалежної Держави Великодні дзвони додадуть кожному з нас сили і впевненості у нашій перемозі над рашистсько-фашистськими варварами, зміцнять у Вірі, Надії та Любові!

Напевне, символічно, що саме сьогодні, у Свято Христового Воскресіння минає рівно два місяці нашої нескореності та незламності ненависним усьому демократичному світові московітам, які розпочали цю загарбницьку війну без найменших сумнівів, що за лічені дні поставлять нас на коліна. Та реалії життя виявилися дещо іншими…

Ми стоїмо! Вистоїть й Україна! Більше того, нині уже практично кожен українець стовідсотково вірить у нашу перемогу, до якої нас наближає кожен черговий день війни. А наша звитяга над клятим супостатом – лише питання часу.

Тож у цей світлий і урочистий день Пасхи бажаємо Вам добра, благополуччя і миру! Нехай Ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості, незважаючи ні на що, ніколи не покидає душу. Бажаємо гармонії, великої любові, родинного затишку і щастя!

Нехай це величне свято наповнить серце кожного з Вас світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Радості Вам, здоров’я, добробуту і благополуччя. Нехай ангел охоронець оберігає Вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком.

Бажаємо успіхів і злагоди у сім’ях, щастя і добробуту в кожній родині, міцного здоров’я Вам та Вашим рідним, миру і спокою в Україні та в усіх куточках нашої прекрасної планети! Божої ласки усім нам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щасливих і спокійних Великодніх свят та мирного неба!

Слава Україні! Героям слава!

Сьогодні Великдень... та, бачиш, війна...
Так склалося з нами наразі.
І плаче в куточку холодна весна
Їй гірко, як нам – бідоласі.

Сьогодні Великдень – свято життя,
Прийшло золоте Воскресіння,
А наша країна нестиме хреста –
Нестиме, заради спасіння!

Стоятиме там серед чорних руїн
Заплакана... змучена... боса...
Гарматний у вухах колотитиме дзвін
І холод кривавий по косах.

Сьогодні Великдень... для чого війна?
Для чого прострілені груди?
І ця – не по-людськи висока ціна
Безглуздим наказом від «юди»

Сьогодні Великдень...та, бачиш, війна...
Та, бачиш, у нас катастрофа...
Тепер у нас своя болюча ціна
Тепер у нас своя «голгофа»...


З повагою,
Ректорат ЛДУФК

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ