Вітання Ользі Пазичук з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту!

Міністерство освіти і науки України наказом №735 від 29-го червня 2021 року затвердило рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукового ступеня кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями.

Приємно, що у даному наказі Міністерства освіти і науки України й представниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – викладач кафедри біохімії та гігієни Пазичук Ольга Олександрівна, якій присуджено науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання та спорту за спеціальністю 24.00.01 «Олімпійський і професійний спорт».

Колектив Університету щиросердечно вітає Ольгу Олександрівну з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту і бажає здоров’я, щастя та нових наукових звершень й успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності!