Вітання Тетяні Дух, Василю Західному і Михайлу Строкуну з врученням посвідчень «Суддя національної категорії»!

Троє викладачів кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського отримали посвідчення «Суддя національної категорії з легкої атлетики». Офіційне вручення відбулося на змаганнях Кубку України-2022 з легкої атлетики, які нещодавно відбулися на стадіоні СКІФ нашого Університету.

Федерація легкої атлетики України
присвоїла звання «Суддя національної категорії»
наступним викладачам кафедри легкої атлетики ЛДУФК:

Дух Тетяні Ігорівні
доценту кафедри легкої атлетики,
кандидату наук з фізичного виховання і спорту;

Західному Василю Романовичу
старшому викладачу кафедри легкої атлетики;

Строкуну Михайлу Ярославовичу
викладачу кафедри легкої атлетики.

Ректорат та увесь колектив вітають Тетяну Ігорівну, Василя Романовича та Михайла Ярославовича з присвоєнням звання і врученням посвідчення «Суддя національної категорії з легкої атлетики» та бажають їм міцного здоров’я, щастя та нових успіхів у суддівській кар’єрі, а також подальших звершень у педагогічно-викладацькій і науковій діяльності та тренерській роботі!